7 Nisan 2016

Hakkımızda

Hakkımızda; elektronik ödemeli sistemler olarak bilinen kartlar, her geçen gün daha fazla kullanılır hale gelmeye başlamıştır. Online alış verişlere imkan sağlayan bu kartlar, farklı isimler ile anılmaktadır. Otopay kart, elektronik ön ödemeli sistemlerin içerisinde bulunan bir kart çeşididir. Kartın kullanımı son derece kolay olup, güvenli alış veriş yapılamasına imkan sağlayan bir sistemdir. Online olarak satın alınan otopay kartlar, birçok kişi ya da kuruluş tarafından satışa sunulmaktadır.

Otopay Hakkımızda

Her biri kişi ya da kuruluşun farklı kart fiyatları bulunmak ile birlikte, kullanılan anapara birimi eurodur. İşletmemiz, tüm elektronik kartlar hakkında hizmet veren yetkili bir temsilcidir. Kurulduğumuz günden bu yana, yüzlerce kişiye otopay kart satış işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Hizmetlerimiz, sadece kart satışları ile değil, satış sonrası hizmetleri olarak da devam etmektedir. Kartınız ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ya da kartınızda kalan parayı nakde çevirmek istediğinizde, sizlere hizmet vermek firmamızın temel prensibidir. Otopay kartlar, 16 haneli rakamsal kodlardan meydana gelen elektronik sistemlerdir. Bahsedilen 16 hane, sayısal tanımlama olarak ifade edilmektedir. Kartlarda aynı zamanda 4 haneli güvenlik kodu da yer almaktadır. Bir nevi kredi kartına benzeyen otopay kart çeşitleri, hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılan kartlardır.

Otopay kart ödeme sistemi

Alış veriş esnasında hiçbir bilginin gündeme gelmiyor olması, kartın neden güvenli alış veriş imkanı yarattığını açıklamaktadır. Bahsedilen numaralar, rastgele değerlerden oluşturulmuştur. Kartın, satın alan bireylerin, kişisel ya da iletişim bilgileri ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Günümüzde binlerce online alış veriş mağazasında kullanılan otopay kart ödeme sistemi, her geçen gün daha fazla online mağaza tarafından kabul edilmeye başlanmıştır. Geçerli olduğu mağazalar, yurt içi ve yurt dışı olarak iki başlık altında toplanmaktadır. Kart sahiplerinin sayısının her geçen gün artması, sistemi destekleyen online mağaza sayısının artmasına da neden olmaktadır.

Özellik ile Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da yoğun olarak kullanılan otopay kart, ülkemize yeni giriş yapan bir ön ödemeli sistemdir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus, elektronik kart satışları konusunda hizmet verdiğini söyleyen kişi ya da kuruluşların, maddi kayıp yaşattıklarıdır. Kişisel bilgileri ele geçiren ya da kart bedelini aldıktan sonra ortadan kaybolan kişi ya da kuruluşlar ile çalışmamanız, olası maddi kayıplarınızın engellenmesi anlamına gelecektir. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz kart satışları ve kart satış sonrası hizmetlerimiz, yetkili olan işletmemizin referanslarıdır.

Misyonumuz

İşletmemiz, başta otopay kart olmak üzere, elektronik sistemli ön ödemeli kartların tanıtılması, yaygın hale getirilmesi, gerekli bilgilerin detayları ile anlatılması, otopay kartların satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile kurulmuş yetkili bir işletmedir.

Türkiye’de otopay kart konusunda bilgilendirici hizmetler sunmak ve otopay kart satışı ile satış sonrası işlemleri gerçekleştirmek amacı ile kurulan yetkili bir temsilciyiz. Amacımız, sizlere, en uygun bedeller ile otopay kart satış hizmetini sunmak, kişisel bilgilerinizi güvence altına almak, alış verişinizde güvenli alış veriş ilkesini uygulamak ve bizim ile paylaştığınız bilgileri, reklam amaçlı dahi olsa, üçüncü kişiler ile paylaşmamaktır. Hız ile yaygınlaşan bu sistemi, ihtiyaç sahibi olan herkese ulaştırmak, işletmemizin kuruluş amaçları arasındadır.

Vizyonumuz

Otopay kart satış işlemleri ve satış işlemleri sonrası hizmetleri, tüm Türkiye geneline yaymak ve kart satın alanlar ile sorunsuz bir şekilde, güvenli alış veriş yapma ortamını yaratmak en büyük hedefimizdir. Sadece ülkemizde değil, Avrupa ve diğer ülkelerde de en uygun bedelli otopay kart satışını gerçekleştirerek, sadece ülkemizde değil, uluslar arası alanda tercih edilen güvenilir bir firma olarak marka haline gelmek, vizyonumuzun bir parçasıdır.

 

astropay