7 Nisan 2016

İletişim

Otopay elektronik ön ödemeli sistemlerin yeni bir temsilcisidir. İnternet üzerinden alış veriş yapılmasına ve yapılan alış veriş bedellerinin güvenli bir şekilde ödenmesine imkan sağlamaktadır. Ödeme işlemlerinde yalnızca işletmemiz tarafından sizlere verilen ve kartın temelini oluşturan pin kodları kullanılmaktadır. Otopayı diğer kartlardan ayıran belirgin bir özellik ise, güvenlik kodunun bulunuyor olmasıdır. Alış verişlerde ödeme esnasında hem pin kodu hem de güvenlik kodu devreye girmekte ve bu sayede sorunsuz işlem yapılması sağlanmaktadır.

0850 840 82 27 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir Otopay alımlarınızı yapabilirsiniz

Kartlar hiçbir şekilde kişisel bilgiyi ya da kişisel banka veya kart bilgilerini içermemektedir. Otopay kartların satın alınması ya da bozdurulması gibi tüm işlemler, otopay kart satışı konusunda yetkili olan işletmemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetleri size sunmak maksadı ile ve sizler ile sürekli irtibat halinde bulunmak maksadı ile oluşturulan sistem, otopay iletişim olarak ifade edilmektedir.

Otopay İletişim Şekilleri

Otopay iletişim kavramı, 3 başlık altında toplanmaktadır. Bizler ile irtibata geçebilmeniz, otopay kart almanız, kart hakkında bilgi sahibi olmanız ya da bozdurma işlemini yaptırabilmeniz için, sizlere 3 farklı yöntem ile hizmet vermekteyiz. Site içeriğimizde, bizlere ulaşabileceğiniz irtibat numaraları bulunmaktadır. Ayrıca bahsedilen hizmetleri sunmak maksadı ile oluşturulmuş bir canlı destek hattımızda bulunmaktadır.

Otopay hakkındaki her türlü bilgilendirmeyi ve her türlü işlemi, bu hat üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Canlı destek hattımız, kesintisiz hizmet verecek şekilde kurulmuş olup, her hangi bir sebep ile müşteri temsilcisine ulaşamaz iseniz, kullanabileceğiniz üçüncü yöntem ise, elektronik posta iletişimdir. Bahsedildiği üzere yetkili temsilci kimliği ile otopay satış ve satış sonrası işlemler konusunda hizmet veren işletmemize, tüm iletişim kanalları üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bizler için sizlere yardımcı olmak, sürekli irtibat halinde bulunmak ve her türlü sorunuzda ya da ihtiyacınızda yanınızda olmak, son derece önemlidir. İşletmemizin kuruluş mantığı yani misyonu, kaliteli hizmet eşliğinde otopay satış işlemlerini gerçekleştirmektir. Bu hizmetin sağlanması konusunda ön plana çıkardığımız kalite anlayışının içerisinde, otopay iletişim şekillerinin ayrı bir önemi bulunmaktadır. Kesintisiz ve mükemmel hizmet vermek ve bu çeşitli hizmet ile ihtiyaç duyan her kesime anında ulaşmak, temel hedefimizdir.

 

astropay