7 Nisan 2016

Otopay Fiyatları

Otopay Fiyatları Nelerdir?

Otopay fiyatları standart paketler halinde bulunmaktadır. Bilindiği üzere otopay, ön ödemeli sistemdir. Bir otopay sahibi olmak istiyor iseniz, belirlenen standart paketlerden bir tanesini satın almalısınız. Ön ödeme olarak ifade edilen olay bu aşamada devreye girmektedir. Bütçenizden ayıracağınız para ile belirlenen paketlerden birini satın alabilir ve satın aldığınız paketi sistemi destekleyen online mağazalarda kullanabilirsiniz. Otopay satış işlemleri ya da otopay fiyatları euro ile belirlenmektedir.

Alış verişlerinizde ya da para transfer işlemlerinizde kullanacağınız para birimi de eurodur. Bu hususu unutmamaya özen göstermelisiniz. Kart bedellerini ödeme de, Türk lirası ile ödeme kabul edilmektedir. Satış işlemlerinde ya da otopay fiyatlarında, küsuratlı rakamlar bulunmamaktadır. 11 euro, 32 euro, 43 euro, 68 euro gibi otopay fiyatları yoktur. Kabaca anlatılması gerekir ise, otopay fiyatları 10 eurodan başlamakta 0’lı ve 5’li rakamlar ile artış göstermektedir. Minimum otopay fiyatı 10 euro olmak ile birlikte, maksimum otopay fiyatı 1.000 eurodur. Satın almak istediğinizde bu euro bedellerinin Türk lirasına çevrilme işlemi gerçekleşecek ve sizlerden Tük lirası karşılığı talep edilecektir.

En Uygun Otopay Fiyatı Nedir?

İşletmemizden otopay satın al işlemini gerçekleştirir iseniz, en uygun otopay fiyatları ile kart satın alma işlemini yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Türkiye’de otopay satışı konusunda yetkili temsilci olan işletmemiz, en ucuz otopay satışı gerçekleştiren işletmedir.

Otopay fiyatlarının belirlenmesinde güncel kurları esas almamızdan dolayı, sizlere en uygun fiyatlar ile otopay satışı gerçekleştirmekteyiz. Bazı sitelerde 100 euroluk bir otopay için, 400 ya da 450 Türk lirası talep edilebilmektedir. Bahsedilen fiyatlar, işletmemize göre astronomik rakamlardır. Aynı kartı işletmemizden talep etmeniz halinde, müracaat anınızda geçerli olan döviz kurları gündeme gelecek ve 100 euroluk kartı 350 Türk lirası civarına satın alma şansınız bulunacaktır. Bahsedildiği üzere en ucuz otopay fiyatları kavramının ortaya çıkmasının temel nedeni budur. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise, güncel kurların altında satış yaptığını söyleyen kişi ya da kuruluşlardır. Eğer her hangi bir kişi ya da kuruluş sizlere, 100 euroluk otopayı 250 ya da 200 Türk lirasına vereceğiniz söylüyor ise, dolandırıcılar ile karşılaştığınızı düşünmeniz gerekmektedir. Kurlarda göz önüne alındığında, 100 euroluk bir otopay kartın bu fiyatlar ile satılması imkansızdır. Bu tip kişi ya da kuruluşlar ile çalışmadan önce, piyasa araştırması yapmanız dolandırılmanıza engel olacaktır.

Bozdurma İşlemlerinde Otopay Fiyatları

Otopay fiyatları kavramının içerisinde gündeme gelen diğer bir konuda otopay bozdurma fiyatlarıdır. Bozdurma işlemleri bilindiği üzere, otopay kart içerisinde kalan paraların kart sahiplerinin şahsi hesaplarına aktarılması işlemleridir. Bozdurma işleminde müşteri temsilcimiz ile irtibata geçer iseniz, sizlerden 19 haneli pin kodunuz ve 4 haneli güvenlik numaranız talep edilecektir. Sisteme giriş yapılacak ve kartınız içerisinde kalan euro miktarı belirlenecektir. Belirlenen euro miktarı sizlere iletilecek, karşılığı olan Türk lirası bedeli söylenerek işlemi onaylamanız talep edilecektir. Onay vermeniz halinde, euro Türk lirası çevrim işlemi yapılacak ve elde edilen bedel, belirttiğiniz şahsi hesap numaranıza aktarılacaktır. Otopay bozdurma fiyatları olarak belirlenen kavram, bu aşamada devreye girecek ve aynı otopay satış fiyatlarında olduğu gibi bozdurma fiyatlarında da en uygun bedeller sizlere teklif edilecektir. Otopay satış işlemlerinde olduğu gibi, otopay bozdurma fiyatları içinde en uygun teklifi işletmemizden alacağınızın garantisini sizlere vermekteyiz. Türkiye’de otopay satışı ve bozdurma işlemleri konusunda yetkili temsilci olarak hizmet veren işletmemiz ile çalışmanız, sizler açısından ekonomik getiri sağlayacak uygulamalardır.

astropay