Otopay Kart Al

Otopay kart al

Otopay kart al; İngiliz kökenli olan otopay kart, elektronik ön ödemeli bir sistemdir. Euro ile alış veriş yapılmasına imkan sağlayan otopay kart, internet üzerinden satın alınan bir ödeme sistemidir. Otopay kartın satın alınması için, yetkili temsilciler ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Yetkili olmayan kişilere ya da işletmelere müracaat edilmesi halinde, dolandırıcılıklar ile karşılaşılması mümkündür. Eğer sizlerde binlerce online mağazada aktif olarak kullanılan, otopay kart al işlemini yapmak istiyor iseniz, sitemizin canlı destek bölümünden müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Otopay kart satış işlemleri, canlı destek hattımız aracılığı ile gerçekleşmektedir. Sizlere sunmakta olduğumuz kart satış işlemleri, en uygun fiyatları içermekte olup, piyasada bizden daha ucuz bir otopay kart fiyatı ile karşılaşmanız mümkün değildir. Kart satın almadan önce, ihtiyacınız olan miktarı belirlemeniz ve ihtiyacınıza göre satın alma işlemini yapmanız, sizin yararınıza bir uygulama olacaktır.

Otopay Kart Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Otopay kart al işlemi, online işlemler sınıfında bulunmaktadır. Bu karta sahip olabilmeniz için, canlı destek hattına müracaat etmeniz ve kart talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Sitemiz tarafından satışa çıkarılan otopay fiyatları, 10 euro ile 1.000 euro aralığında değişmektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize göre, dilediğiniz kartı satın alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde belirlemeniz, yapacağınız alış verişin bedelini bilmeniz ya da göndereceğiniz para miktarını net olarak bilmeniz, bozdurma işlemi işe uğraşmamanıza sebep olacaktır.

Kart miktarını belirledikten sonra, deneyimli personelimize ihtiyacınızı iletip, sizlere kart bedeli olan Türk lirası karşılığını istemeniz gerekmektedir. Canlı destek hattında görevli personelimiz sizlere, almak istediğiniz kartın Türk lirası karşılığını söyleyecektir. İşletmemize ait hesap numaralarına belirtilen bedeli yatırdığınız andan itibaren, işleminiz başlayacak ve en fazla 5 dakika sonra otopay kart sahibi olacaksınız.

Kartınızı, geçerli olan tüm online mağazalarda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere teslim edilecek olan piyasada pin kodu olarak bilinen ve 19 sayıdan meydana gelen şifre ile 4 sayıdan meydana gelen güvenlik kodudur.

Yapacağınız tüm alış verişlerde, hem pin şifresini hem de güvenlik kodunu kullanacaksınız. Gerçek anlamda otopay kartı ifade eden bu numaraları kaybetmemeli ve hiç kimse ile paylaşmamalısınız.

Otopay Kart Fiyatları Nelerdir?

Türkiye’de otopay satışı konusunda yetkili olan işletmemiz üzerinden satın alabileceğiniz otopay kart fiyatları değişik paketler halinde sizlere sunulmaktadır. 10 euro alt limitli olan kartlarda maksimum limit, 1.000 eurodur. Aradaki kart fiyatlarında 0 ve 5’in katları olacak şekilde ayarlamalar yapılmıştır. Otopay sisteminde, küsuratlı kart satışı yalnızca sitemizde değil, dünyanın hiçbir yerinde bulunmamaktadır.

Eğer bir kişi ya da işletme size, 24 euro, 62 euro ya da 116 euro gibi bedellere sahip otopay kart satışı yapabileceğini söyler ise, bu kişi ya da işletmelere güvenmemelisiniz. Böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Alacağınız otopay kart bedelini şahsi mevduat hesabınızdan ya da kredi kartınızdan ödemeniz mümkündür. Türkiye temsilcisi olan işletmemize yapacağınız ödemelerde ise, Türk lirasını kullanmanız mümkündür.

Otopay Kart Bozdurma Ne Demektir?

Satın almış olduğunuz otopay kartlar, belirli limitler dahilinde olan ve tek seferlik kullanım şansı tanıyan kartlardır. Sizlere vermiş olduğumuz pin kodunu ve güvenlik kodunu bir sefer kullanma hakkınız bulunmaktadır. Yapacağınız alış verişlerde kart limitinize ve alış veriş miktarınıza dikkat etmelisiniz. Eğer yaptığınız alış veriş, kart limitinizden daha düşük bir bedelde kalmış ise, bozdurma işlemine başvurmanız gerekmektedir. Kartınızda kalan parayı alabilmenizin tek yolu, otopay bozdurma işlemini yaptırmanızdır. Bu uygulamada da Türk lirası euro çevrim işlemi yapılacak ve işletmemiz tarafından size en uygun bedel sunulacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

astropay