7 Nisan 2016

Otopay Nedir

Otopay Nedir?; bedeli önceden ödenerek alınan elektronik sitemler anlamına da gelmektedir. Kartlar, belirlenen limitler ahilinde satışa çıkarılmakta olup, bu limitlerin bedeli ödenerek sahip olunmaktadır.

Kart satın alınması, ödenen bedelin alış verişlerde tamamen kullanılacağı anlamına gelmektedir. Otopay, kullanımında geçerli olan 19 numaralı pin kodlarıdır. Bu pin kodlarının haricinde işletmemiz otopay güvenlik numarasını da sizlere vermektedir. Otopay kartlar anlaşılacağı üzere pin kodu ve güvenlik numarası ile birlikte kullanılmaktadır. Kullanımı son derece kolaydır ve hızlı para transfer işlemi gerçekleşmesine imkan sağlamaktadır.

Otopay Avantajları Nelerdir?

Otopay nedir? Sistemin kullanıcılara getirdiği birçok avantaj bulunmaktadır. En belirgin avantajı, yüklediğin kadar harca sisteminin oluşturulmasıdır. Sizlere sunmakta olduğumuz standart paketlerden her hangi birini tercih eder iseniz, bu paketler içerisinde yer alan miktarlar kadar harcama yapma şansına sahip olursunuz. Bilinen klasik kartların aksine, otopay sisteminde limit aşımı gibi bir durum söz konusu değildir.

Diğer belirgin avantajı ise, online alış verişlerin güvenli bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Alış veriş esnasında ödeme aşamasına gelindiğinde, gündeme gelen tek bilgi, pin kodu ve güvenlik kodudur. Ödeme aşamasına geldiğinizde gireceğiniz tek bilgi 16 rakamdan meydana gelen ve hiçbir anlamı bulunmayan pin kodu ve 4 rakamdan meydana gelen güvenlik numarasıdır. Bu bilgileri girerek ödemeyi onaylamanız halinde, online mağaza sizin hakkınızda hiçbir bilgi gözleyemeyecektir. Otopay, banka hesaplarınız ile ya da kredi kartınız ile ilişkilendirilmiş bir sitem olmadığından, banka bilgilerinizin çalınması gibi bir durumda söz konusu olmamaktadır.

İnternet üzerinden alış veriş

Online alış verişlerin hızını ve konforunu yaşamak istiyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçmeli ve güvenli alış veriş yapmanın keyfini çıkarmalısınız. Otopay nedir, internet üzerinden alış veriş yapmaktan çekinmenize ya da korkmanıza gerek yoktur. Kullanılan diğer ödeme çeşitlerinin aksine, yaptığınız ödemeler anında karşı tarafın hesabına geçmektedir. Ödemenin onaylanması için belirli bir süre beklemenize gerek yoktur.

Otopay Fiyatları Nelerdir?

Otopay fiyatları, euro üzerinden belirlenmektedir. İşletmemize müracaat ettiğiniz anda sizlere standart paketlerimiz hakkında bilgi vermekteyiz. Genelde paket fiyatlarımız 10 eurodan başlamakta, küsuratlı rakamları içermeyecek şekilde, 1.000 euroya kadar çıkabilmektedir. 10 euro, 15 euro, 20 euro, 25 euro, 30, 40, 50, 60 ve 250 euro, 500 euro ve 1.000 euro şeklinde küsuratsız rakamlar ile kart satışlarına devam etmekteyiz. En uygun bedelli otopay fiyatları konusunda sizlere garanti veren işletmemiz, güncel fiyatların kullanılması nedeni ile bu şekilde bir söylemde bulunmaktadır.

Türkiye’de otopay satışı yetkili temsilcisi olan işletmemiz haricinde, her hangi bir kişi ya da kuruluştan daha uygun  bedelli kart almanız mümkün değildir.

Otopay Bozdurmak Mümkün mü?

Sitemiz aracılığı ile bir otopay kart sahibi olmuş iseniz ve limitinizin daha alt miktarında bir harcama yapmak zorunda kalmış iseniz, tek kullanımlık olan kartınızda kalan miktarı geri alma şansınız bulunmaktadır. Önemli olan kartların tek kullanımlık olduğunu ve limitinizi bilmenizdir. Ancak, her hangi bir nedenden ötürü, kartınızda belli bir miktar para kalmış olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşır iseniz, Türkiye’de otopay hizmetlerini yetkili temsilci olarak sunan işletmemiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Müşteri temsilcilerimiz sizlerden, pin kodunuzu ve güvenlik numaranızı talep edecek, gerekli çevrim işlemlerini yaptıktan sonra, otopay içerisinde kalan paranızı, sizin şahsi hesabınıza aktaracaktır. Otopay satış işlemlerinde olduğu gibi, otopay bozdurma işlemlerinde de, en uygun fiyatlar ve güvenli alış veriş imkanları ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

astropay