7 Nisan 2016

Otopay Satın Al

otopay-satin-alOtopay satın al işlemi nasıl yapılır? Güvenli alış veriş yapmayı düşünüyor ve online mağazalardan dilediğiniz ürünü hızlı bir şekilde almayı istiyor iseniz, otopay satın al işlemini gerçekleştirmelisiniz. Türkiye’de otopay satış işlemi konusunda yetkili olan işletmemiz, güvenli alış veriş yapmanıza imkan sağlayan doğrulama kodu ile çalışan bir işletmedir. Otopay ile çalışmak istiyor iseniz ve bu ön ödemeli elektronik sistemin avantajlarına sahip olmak istiyor iseniz, vakit kaybetmeden bize ulaşmalı ve otopay sahibi olma konusunda uygun fiyatlarımızdan yararlanmalısınız.

Otopay satın al işleminiz yaklaşık 10 dakika içerisinde tamamlanacak ve pin kodunuz ile güvenlik numaranız sizlere teslim edilecektir. Satın alma işleminde gündeme gelen hesap bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz, işletmemiz tarafından bilinecek, müşteri gizliliği ilkesi doğrultusunda bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Otopay Nasıl Alınır?

Otopay kart sahibi olabilmek için öncelik ile sitemiz içeriğinde bulunan canlı destek hattı ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere, otopay hakkında merak ettiğiniz tüm konularda detaylı bilgilendirme yapacaktır. Otopayın kullanımı, bozdurulması ve fiyatları ile kullanılması hakkında merak ettiğiniz tüm konuların karşılıklarını, müşteri temsilcimizden bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz otopay kart bedelini belirlemiş iseniz, sizlere vereceğimiz hesap numaralarına kart bedelini göndermeniz gerekmektedir. Diler iseniz ödeme işlemini doğrulama kodu sistemi eşliğinde kredi kartınız ile de yapabilirsiniz. Kart bedelini işletmemize ait hesap numaralarına gönderdiğiniz anda, otopay oluşturulmasına başlanacaktır.

Otopay Satın Al İşlemi Güvenli mi?

Türkiye’de otopay satışı konusunda yetkili temsilci olarak hizmet veren işletmemiz ile çalışmanız, sizlere iki yönlü güvenlik sağlayacaktır. Birincisi, otopay satın al işleminde ödeme aşamasında güvenli alış veriş yapma ortamında bulunmanızdır. Ödeme esnasında hiçbir şekilde bilgilerinizin ele geçirilmesi ya da üçüncü kişiler ile paylaşılması durumu söz konusu olmayacaktır. İşletmemiz burada tamamen müşteri gizliliği ilkelerini uygulamakta ve ödemelerde güvenlik doğrulama sistemini kullanmaktadır: İkinci güvenlik hususu ise, kullanım aşamasında ortaya çıkacaktır. Yetkili temsilci olan işletmemiz üzerinden yaptığınız otopay satın al işleminden sonra, kartınızı kullanmaya başladığınızda, tüm online mağazalarda güvenli bir şekilde alış veriş yapacaksınız. İsminiz ya da soy isminiz, iletişim bilgileriniz ya da kişisel banka ya da kart bilgileriniz hiçbir şekilde gündeme gelmeyecektir. Otopay sisteminin güvenlik konusundaki en büyük avantajı bu uygulamalardır.

Otopay Nasıl Kullanmalıyım?

Otopay satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra, kartınızı sistemi destekleyen tüm mağazalarda kullanabilirsiniz. Bilmeniz gereken en önemli nokta, otopay kartın tek kullanımlık bir kart olduğudur. Bu neden ile özellik ile otopay satın al işleminde ihtiyacınız doğrultusunda kart almaya özen göstermelisiniz. Alış verişinizi tamamladıktan sonra, 19 haneli kodunuzu ve 4 haneli güvenlik kodunuzu girip işlemi onayladığınız anda, kartınızın içinde bulunan paranın tamamı karşı tarafın hesabına aktarılacaktır. Bahsedilen nedenlerden ötürü, otopay kullanımı konusunda dikkatli davranmak zorundasınız. Ancak, limitinizin altında bir harcama zorunluluğu doğar ise, endişe etmenize gerek yoktur. İşletmemiz, otopay bozdurma işlemlerini de yapmakta olup, kartınızda kalan paraların şahsi hesaplarınıza aktarılmasında sizlere yardımcı olmaktadır. Bozdurma işlemlerinde de satın alma işlemlerinde olduğu gibi işletmemizin güvenli uygulamalarından yararlanacağınızı bilmelisiniz.

astropay